Červenec 2015

Oddělená

31. července 2015 v 12:43 | vymylimimozek

ctihodný občan Texasu Dave Skinner

21. července 2015 v 21:44 | vymylimimozek
Nosím zbraň, pretože nosiť policajta je príliš ťažké.

Nejen Řecko

21. července 2015 v 12:16 | vymylimimozek
Za úroky z papírků
do klína jim spadne
zadarmiko celá zem
jak je to jen snadné.

hladu a zimy jsme užili dosti

21. července 2015 v 11:55 | vymylimimozek
Hladu a zimy jsme užili dosti
pod vlastní střechou však
ne jako hosti
v bytě, kde na nájem nestačí plat
proto jsme přežili
to byl ten vklad.


Levanet

21. července 2015 v 4:25 | vymylimimozek
Intelekt, ktorý využívajú v diskusií pri pokuse usmerniť protivníka, alebo s ním spoločne odhaliť pravdu (na základe ktorej by bolo možné prekonať predchádzajúce problémy vo vzájomných vzťahoch) - to je len jedna zo zložiek psychiky ako celku. No celková psychika (pokiaľ ide o trockistický typ) nedovoľuje jedincovi intelektuálne spracovať informáciu, ktorá by dokázala zmeniť doktrínu, ktorú v aktuálny moment realizuje práve tá vetva trockizmu (jedna z mnohých ideologicky sformovaných), ku ktorej jedinec ideologicky patrí.
Táto psychická zvláštnosť20, je vlastná mnohým jedincom. Z historického hľadiska ide o prastarý jav, oveľa starší ako trockizmus v komunistickom hnutí 20. storočia. V minulosti sa pre túto psychickú vlastnosť nenašlo iné pomenovanie, než posadnutosť. A v období panovania materialistického svetonázoru pre tento jav už vôbec nevznikali slová, zodpovedajúce podstate tohto druhu psychickej poruchy - ktorá bola pomenovaná nanovo, avšak nie podľa svojej podstaty, ale podľa pseudonymu jedného z jej najvýraznejších predstaviteľov (Trockého-Bronsteina), v komunistickom hnutí 20. storočia.
Dnes, keď materializmus pri svojom rozvoji splodil kybernetiku, informatiku, počítače a informačné technológie, tak v termínoch tejto vedy možno trockizmus charakterizovať ako - autonómny alebo diaľkovo riadený robot s ohraničeným programom identifikácie situácie a reakcie na jej zmeny, po fyziologickej stránke v mnohom podobný normálnemu človeku.

Outsider média/komentář/

20. července 2015 v 9:50 | vymylimimozek
Ruka trhu je neviditelná a tudíž na ni náramky nasadit nelze.

V.V.

19. července 2015 v 11:47 | vymylimimozek

z Trampské nitě

18. července 2015 v 15:56 | vymylimimozek
Mitterrand, jemuž zřejmě radila jeho dogmatická paní, chtěl dát hlasovací právo i cizincům. To neprošlo, i na socialisty to bylo silný kafe. Jenže za socialistické vlády přišlo z Afriky a z Asie 8 milionů lidí, s jejich dětmi to dnes dělá 14 milionů, kteří dostali státní příslušnost a žádnou práci neumí, centr Marseille je z poloviny negramotný. Vedle toho sem proudí ilegálně každým rokem statisíce hladových, jejich děti zapalují auta a velkoobchody a daně rostou, neboť to někdo musí platit. Příklad jednoho Pakistánce, který práci odmítá: má 3 manželky a 23 dětí a bere na ně 50 tisíc franků rodinných přídavků, tedy 4 tisíce dolarů měsíčně; to mu stačí. V Pakistánu by nevydělal ani zlomek toho, co tady má bez práce. Proč by sem tedy nezval bratrance a kamarády?
Když před 8 lety Le Pen, předseda strany »Národní fronta«, upozornil na nutnost opatření proti arabské emigraci, též žádal nevpouštět do země nemocné s AIDS, ten povyk, který spustily všechny noviny a televize, to bylo šílené. Prý nacismus, Hitler, deportace atd. Dneska soudružka ministerská předsedkyně řeční v tomhle ohledu na tisíc mil doprava od Le Pena, vzpírající se černochy cpe do letadel a posílá zpátky do Afriky, jenže dneska už je pozdě. Letadla a lodě už nestačí, jsou tady navěky a problémy budou mít naši vnuci.
Rád bych se mýlil, ale je možno očekávat v Evropě jiný vývoj, než ten, kterým se ubírá dnes Jižní Afrika?

a je to tam cejtit

17. července 2015 v 1:42 | vymylimimozek

Michail

16. července 2015 v 12:18 | vymylimimozek