Srpen 2016

EET

30. srpna 2016 v 9:47 | vymylimimozek

AEnews

30. srpna 2016 v 8:20 | vymylimimozek

Bavíme se s mainstreamem

29. srpna 2016 v 13:33 | vymylimimozek
Redundantní retardace
na place
to je naše každodenní
legrace.

Giulietto Chiesa

29. srpna 2016 v 12:51 | vymylimimozek
Nemci sú tak trochu omámení blahobytom, ktorí ukradli zvyšku Európy a myslia si, že zlaté časy neskončia. Ostanú teda pokojní, aj keď ich budú dávať na kolená.

M.Veličko

29. srpna 2016 v 12:46 | vymylimimozek
Z pohledu etologie, pokud vymažeme kulturu, člověk je stádní opice. Opice žijící ve smečce kálejí všude, kudy chodí, tolik k otázce o stěnách výtahů, odpadcích a o všem podobném.

vid. Macek

29. srpna 2016 v 12:42 | vymylimimozek

Vox populi směrem k Hate Free:
Metodou jejich boje proti nenávisti je nasrat kdekoho.

Klára Samková

28. srpna 2016 v 13:12 | vymylimimozek
Ono se v podstatě z Evropské unie nedá vystoupit. Přiznejme si to upřímně. Evropská unie se může pouze rozpadnout. Představte si, že bychom teď měli začít vyjednávat nějaké podmínky o vystoupení z Evropské unie. Vždyť to je úplně nereálný pohled. Tam to směřuje k úplnému kolapsu a k úplnému rozvalu, ale já si nedovedu představit, jak vystoupit… To by znamenalo narovnávat všechny ekonomické vztahy… to není možné, to prostě nejde. Tedy se hojím jednou nadějí, že lidi pochopí, že je potřeba chodit k volbám a velmi uvážlivě volit. A že zvolí politiky, kteří prostě odmítnou příkazy Evropské unie plnit. Takzvaně na ně hodí bobek. Budou je ignorovat.
Podívejte se, existují dva druhy moci. Moc z pozice síly a moc z pozice slabosti. Ta moc z pozice slabosti je velmi zajímavá. Protože tu používají například děti vůči svým rodičům, nebo masy vůči svým vůdcům. To je v podstatě moc, která je uplatňována formou pasivní rezistence. A teď, co s tím chcete dělat? Představte si, že všechny země Evropské unie, nebo nějaká jejich část prohlásí, že prostě ty směrnice přijímat nebudou. No tak v nejhorším případě se stane to, že přestanou chodit dotace. Ale ty by přece v případě vystoupení z Evropské unie přestaly chodit tak jako tak. Tady by prostě pomohlo tomu nátlaku nepodlehnout.
A řeknu vám ještě jednu věc. K tomu, aby Česká republika fakticky vystoupila z EU ve formě v podstatě neplnění těch požadavků EU, stačí vlastně jenom to, aby při letošních senátních volbách lidé zvolili takové senátory, kteří se prostě zaváží k tomu, že budou v rozporu proti všem zákonům Poslanecké sněmovny, které souvisí s evropskými směrnicemi. Senátorů je 81, takže k úplnému zablokování naprosto jakékoliv zákonodárné činnosti stačí 41 lidí. No to mi neříkejte, kdyby se podařilo jich teď navolit 27, že by se těch dalších 14 nenašlo, kteří by se nepřidali. Takže v podstatě tyto senátní volby skutečně mohou naprosto reálně zapříčinit úplné odříznutí se od Evropské unie. Pakliže by si to voliči skutečně přáli.

Pavel Kohout

28. srpna 2016 v 13:02 | vymylimimozek
Eurokomisař Günther Oettinger řekl, že Komise EU navrhuje, aby byly v EU harmonizovány azylové procedury i právo na dávky pro žadatele o azyl a pak nebyly potřeba kvóty na uprchlíky, protože by polevila přitažlivost zemí jako Německo, Rakousko a Švédsko. Jaké by to pro nás mělo důsledky?
Nic nebrání Německu, Rakousku nebo Švédsku, aby tyto země harmonizovaly azylové procedury a sociální dávky pro žadatele na úroveň Česka, Polska nebo Maďarska. Pokud by se tak stalo, proud imigrantů by se zredukoval na zlomek, neboť pak by do Evropy směřovali jen ti skuteční uprchlíci, nikoli sociální turisté.


zneužili muslimy

27. srpna 2016 v 13:57 | vymylimimozek
Zneužili muslimy
křesťany i židy
a my jim to žereme
v rámci psychobídy.