Září 2016

Jan Kadubec

9. září 2016 v 9:18 | vymylimimozek

z Kosy nostry

8. září 2016 v 14:51 | vymylimimozek

Macek v.

7. září 2016 v 0:47 | vymylimimozek
Politici napříč stranami jsou rozčilení výrokem vicepremiéra Andreje Babiše (ANO), který během předvolební návštěvy severních Čech označil tábor v Letech nikoliv za koncentrační, ale pracovní. Šéf TOP 09 dokonce vyzývá premiéra, aby Babiše odvolal. Zpochybnil prý tak holocaust.

Karolina Stonjeková k tomu na facebooku skvěle poznamenala:

Ale stejně žijeme v krásné době! Mít pochybnou estébáckou minulost? Nevadí! Přihrávat si pro své firmy státní zakázky? Nevadí! Čachrovat s dotacemi? Nevadí! Šmírovat lidi a konkurenci prostřednictvím EET? Nevadí! Ale otřeš se o holocaust, a jsi gauner nejhoršího řádu!

P.C.Roberts

5. září 2016 v 13:07 | vymylimimozek
Máte za to, že vy víte více než 2500 architektů a inženýrů, či nespočet hasičů, civilních i vojenských pilotů, fyziků, chemiků a vysokých vládních úředníků, kteří všichni vyslovili pochybnosti o oficiální verzi 11. září 2001? Jestliže ano, jste loutka, ovládaná americkou výzvědnou službou Central Intelligence agency (CIA).

Termín "konspirační teorie" vymyslela a do užívání uvedla CIA v roce 1964 proto, aby diskreditovala všechny skeptiky, kteří neuvěřili zprávě Warrenovy komise o Harvey Oswaldovi jako jediném vrahu prezidenta Kennedyho, který, jak známo, byl sám zavražděn ještě předtím, než mohl být vyslechnut. CIA tehdy využila veškerých svých kamarádičků v médiích k tomu, aby všechny možné pochybnosti o pravdivosti této oficiální verze zesměšnila - a skutečně slavila úspěch.
Mediální kampaň vedená k tomuto případu se stala " jednou z nejúspěšnějších propagandistických akcí všech dob.

posametové banány

4. září 2016 v 12:59 | vymylimimozek
Korporace nese jasnou spoluodpovědnost za vraždy stovek aktivistů v Kolumbii. V procesu proti této firmě zahájeném v červnu 2016 se dokazuje, že Chiquita "investovala" do eskader smrti celkem 1,7 miliónu US-dolarů v letech 1997-2004 . Myslete na to, až budete kupovat banány.

ze Zvědavce

3. září 2016 v 22:16 | vymylimimozek
Británie:
Sedmadvacetiletý John Thuo, který byl členem zakázané sektyMungiki a který se otevřeně přiznal, že mačetou zabil 100-400 lidí a blíže neurčený počet zmrzačil, a který rovněž prováděl ženské obřízky, dostal v Británii tříletý azyl na základě odvolání podle zákona o lidských právech. Říká, že nemůže být deportován, protože mu v Keni hrozí smrt.
John žil posledních 10 let v Británii. Celou dobu nepracuje a neplatí nájem, žije v sociálním bytě na náklady státu. Na dotaz novinářů odpověděl, že není nijak omezován v pohybu ani monitorován, může jít, kam chce.
Milé, že?

Klasifikace: nelidská lidská práva

rituální pokoření

3. září 2016 v 17:22 | vymylimimozek
Rituální pokoření
nad to v světě
prostě není
je to chytrá taktika
na krále i tatíka
proto mají sebeúctu
nanejvejš tři čtyři z tuctu.

srdce šelmy baží velmi

3. září 2016 v 16:15 | vymylimimozek
Srdce šelmy baží velmi
srdce ovce na pohovce
baží zrovna tak
a proto je všechno v cajku
došlo vám to? cvak!

život tak utíká

3. září 2016 v 16:02 | vymylimimozek
Život tak utíká
kdopak ho honí?
smrt !
rychlejší než stádo koní.

na kriplkáře

3. září 2016 v 16:00 | vymylimimozek
Na kriplkáře k zítřkům smělým
se
neosmělím.