Listopad 2016

Metelice

30. listopadu 2016 v 22:56 | vymylimimozek

P.C.Roberts

30. listopadu 2016 v 12:05 | vymylimimozek
Od Clintonova režimu překonává seznam válečných zločinů spáchaných západními vládami seznam válečných zločinů nacistického Německa. Miliony muslimů v sedmi zemích byly vyvražděny či vyhnány ze svých domovů. Ale ani jediný západní zločinec nebyl za tyto válečné zločiny ještě povolán k zodpovědnosti.
Ohavný Washington Post je předním obráncem těchto válečných zločinců. A všechen západní tisk a TV média jsou tak průkazně zapleteny do nejhrůznějších válečných zločinů svých vlád. A kdyby spravedlnost přece jen někdy v budoucnu získala vrch, octnou se na lavici obžalovaných vedle manželů Clintonových, vedle Bushe ml., vedle Dicka Cheyneyho a Obamy též všichni ti darebáci ze západních médií.

špicl se picl

30. listopadu 2016 v 11:54 | vymylimimozek
Špicl se picl
zbloudil v taxi
neudal bydliště
na prach v praxi.

Tomáš Pecina

30. listopadu 2016 v 1:14 | vymylimimozek
Od umělce bych nepožadoval, aby byl morální autoritou, to je hluboce orientální představa; stačilo by mi, kdyby nebyl kurva.

neznámý básník

29. listopadu 2016 v 9:31 | vymylimimozek
"Já dlouho jel a nyní s chutí slezu, a zaklejte mne třeba do pařezu"

Leo K. na Kose

29. listopadu 2016 v 9:24 | vymylimimozek
Víra ve vznik demokracie spontánní transformací protestujících davů v politický systém je projevem mimořádně manipulativní a přitom hloupé mystifikace. Cožpak náměstí plná protestujících zástupů vygeneruje demokracii? Může generovat změnu. Ale nic jiného! Mobilizační energie davů je většinou postavena na nadvládě identitárního diskurzu, to jest - "My to chceme, (protože my jsme většina)" místo procedury, během níž doloží, že skutečně legitimně zastupují tu většinu. Revoluce na náměstí - včetně toho slavného, v Kyjevě - jsou morem demokracie. Demokracie se rozvíjela disjunkcí, oddělením, odborníků od laiků, vedoucích od podřízených, vůdců od straníků. Základy naší demokracie (ví Bůh, že promarněné) nebyly dány v roce 1989 na Václaváku pod Melantrichem ani na Letné. To byla pouze demonstrace vůle. Vůle po změně. Ta náměstí, to je víra v rozhodující roli teatralizované reprezentace jednoty (zazvoňte klíči) a podcenění strukturálních podmínek demokracie. Divadelní ráz charakterizuje nezodpovědné eurocentrické zkreslování historického kontextu států, do jejichž politických systémů Západ zasahuje. Aktivisté využívají rozsáhlého vlivu ve veřejném prostoru k šíření zjednodušeného pohledu na vznikání a zanikání politických režimů a na procesy jejich proměn. Pokrytecky také maskují cynické kompromisy s minulostí, ve které nakonec každá intervence vyústí. Ta náměstí vyznačují pojetí demokracie jako zjevené "vůle lidu k demokracii", která legitimizuje jakoukoliv intervenci; a za druhé totální podcenění historických podmínek ustavení a fungování demokratických režimů.

nesmí se kouřit na zahrádce

28. listopadu 2016 v 20:49 | vymylimimozek
Nesmí se kouřit na zahrádce
řekl krátce vlastizrádce
nemám rád, když lúza žvaní
ještě by na to přišli, paní!!!

zrno jsem, či pleva?

28. listopadu 2016 v 20:33 | vymylimimozek
Zrno jsem, či pleva?
tak pleva...
mně to neva
pánbu ví, co ve mně má:
fandu ve všem, co podniká.

taky tě vytáčí boháči?

28. listopadu 2016 v 20:25 | vymylimimozek
Taky tě vytáčí boháči?
jsi neschopná socka!
posrals to, tupý inkarnáte
výběrem mamky a ocka.

Orwella do každé rodiny

28. listopadu 2016 v 20:17 | vymylimimozek
Orwella do každé rodiny
idea je to věčná
jak duše se nechá umučit
a ještě je za to vděčná.