Červen 2017

Urza

25. června 2017 v 13:00 | vymylimimozek
V Sokolově stojí most pro veverky; ano, čtete správně, je to prostě most přes silnici, postavili ho tam v roce 2012 a stál čtyři mega (vážně, nedělám si legraci). Neumím si představit, kdo by tohle hájil, případně s tím souhlasil, ale čtou-li zde nějací zarytí ekologové, pak vězte, že za celou dobu existence mostu jej využilo pět (ano, vážně pět) hlodavců (jsou tam nainstalované kamery, takže je to přesně spočítané); to dělá asi osm set tisíc korun na jeden průchod - super, ne? Za ty peníze bych klidně přes tu silnici přenesl ty veverky vlastnoručně; ostatně… kdo ne? Zóna absurdity však stále nekončí, na sokolovské radnici totiž sedí bombarďáci až do konce; když byli se stavem projektu konfrontováni, odpověď radnice zněla (a teď se podržte): "Jsme přesvědčeni, že tento projekt na ochranu zvířat má smysl." Co dodat? Inu, další z těch věcí, které by byly k smíchu, kdyby ovšem nebyly k pláči.

mladý rebel přes kopírák

25. června 2017 v 1:28 | vymylimimozek
Mladý rebel přes kopírák
jeden jako druhý
je to in, tak na záda si
vytetuje pruhy
stejný sestřih, stejné džíny
rebel nesmí býti jiný
naučení z toho plyne:
rebelem je duše svá
ta neřeší vnější znaky
vnitřek vzpourou odívá.

trockismus

25. června 2017 v 1:23 | vymylimimozek
Trockismus není ideologické hnutí, nýbrž zvláštnost individuální a kolektivní psyché. Trockismus, jakožto psychický fenomén, jsou nároky parazitické menšiny na moc nad společností jménem pracující většiny.

Otto Černý

24. června 2017 v 0:26 | vymylimimozek
Kulturní šok: když Švédi plenili 1648 Hrad pro svoji královnu Kristýnu, brali i malované poklopy od záchodů a řadili je mezi obrazy.

Láďa

23. června 2017 v 20:25 | vymylimimozek

mohlo by zranit vraha

23. června 2017 v 13:43 | vymylimimozek
Mohlo by zranit vraha
že jsem hejtpacifista
a proto nový zákon
už na mne vrchnost chystá.

Bože!

22. června 2017 v 19:15 | vymylimimozek
Ušij nám lídra na míru
už nechcem tygra z papíru
jemuž, jak furt cosi hasí
úsilím slezly všechny vlasy.

přišel k nám dnes na oběd

22. června 2017 v 14:08 | vymylimimozek
Přišel k nám dnes na oběd
zasloužilý doktor vět
za každou větou klesl hlasem
abysem větám rozumněla sem.

Rusko

22. června 2017 v 2:06 | vymylimimozek

Vladimír Vladimirovič P U T I N
Prezident Ruské Federace
Evropané, opravdu zde chceme už dávno naplánovanou III. světovou válku?
Evropští spoluobčané! "Vaši" politici chtějí dokázat, jak jsou užiteční pro EU, NATO a USA. Očekávají, že jejich "tvrdý postoj" vůči Rusku je vynese v jejich politických kariérách ještě výše, na ještě lépe placené posty, než mají dnes, proto se předhánějí v návrzích sankcí, vysílání bojových jednotek a v jiných projevech nekontrolované agrese proti Rusku, čímž se ze dne na den opravdu zvyšuje riziko 3. světové války.
Jsou tak zaslepeni svou vlastní nekontrolovatelnou mocí a vidinou jejího dalšího růstu, že počítají s tím, že Rusko ustoupí na poslední chvíli tlaku NATO, a k nevyhnutné válce nakonec nedojde.
Ale v čemž má a může ještě Rusko ustoupit? Co má Rusko udělat, aby byli spokojeni? Má se jednoduše vzdát svých území a podstoupit je dobrovolně každému, kdo o ně projeví zájem? PRAVÝM CÍLEM všech těch, ať už jsou z Evropy, nebo zpoza oceánu, kteří chtějí vyvolat válku, je už odjakživa velké nerostné bohatství Ruska. Má Rusko cizincům jednoduše rozdat své bohatství, aby se vyhnulo válce? Má nechat likvidovat své vlastní obyvatelstvo například na kdysi bratrské Ukrajině? Všichni, co uvažují jen trochu střízlivě, vědí, že se to nikdy nestane! Rusko nikdy nepodlehne tlaku, jako nikdy nepodlehlo ani v minulosti, tak tomu proto nikdy nebude ani v budoucnosti.
Dnes je již úplně každému jasné, že válka v plánech její západních strůjců nemá skončit na Ukrajině.Hlavním cílem je totiž Rusko, ale nelítostní válka pak logicky zachvátí i celou zbylou Evropu.
Co pro USA zajistí vyšší zisk, a co USA rychleji vytrhne z astronomické dluhové krize, snadněji než jejich ryze válečná výroba a půjčky? Co účinněji zlikviduje konkurenci USA v podobě EU a Ruska, než vzájemné vyvraždění se celých národů v Evropě? Co právě jen USA pomůže nejvíce rozšířit sféru svého vlivu, než poválečné půjčky, přesně podle odzkoušeného scénáře použitého už po 2. světové válce?
Světový válečný konflikt totiž už proto opravdu reálně hrozí! V té souvislosti se zamyslete, kdo z Vašich politiků Vám prozradil, že po přijetí Ukrajiny do NATO, a vstupu EU do konfliktu nelítostně odvedou právě Vaše potomky na východní frontu, kde velmi pravděpodobně brzo položí svůj život za úplně cizí zájmy? Kdo z nafoukaných politiků a jejich nejbližších příbuzných tam půjde do případných zákopů s nimi? Kdo z válečných štváčů, které až královsky za nic platíte ze svých daní, a kdo z jejich mediálních spolupachatelů Vám jakkoli prozradil, že toto nebude jen dobrodružná vítězná výprava na východ, ale že to skončí jako 3. světová válka dokonce za vysoce pravděpodobného použití atomových zbraní? Kdo dokáže předpovědět účast Číny, která je v tomto konfliktu prozatím neochvějným spojencem Ruska? Kdo vyhodnotí reálnou sílu americké armády, která dosud bojovala vždy jen s podstatně slabším protivníkem, vždyť i Hitlera porazili hlavně Rusové! Na co se vlastně ti až dodnes největší váleční štváči vlastně spoléhají? Na naši otupělost a už totální zaprodanost EU politiků ?
Jedno je ale jisté, v této válce nebude jasného vítěze! Kde se schováte před jadernými výbuchy? Máte dost hlubokou jámu a dostatek potravin, abyste v ní vydrželi 100 let, než se sníží úroveň záření na únosnou míru? Ve jménu čeho mají na obou válčících stranách umřít naše i vaše děti na úmyslně obnovené východní frontě, ve jménu čeho má zahynout rodina, ve jménu čeho má přestat existovat všechno, co znáte, ve jménu čeho má shořet celý tento ještě stále nadějný svět?
Ve jménu jakési jejich formy bezuzdné demokracie ale jen pro všehoschopné zbohatlíky tisknoucí málem libovolné množství dolarů ?
Kde vidíte jakoukoliv demokracii v tom, co se dělo a dodnes děje na Ukrajině? My vidíme jen fašistickou vládu, armádu, porušující mezinárodní konvence, a naprosto promyšlenou genocidu vlastního obyvatelstva, jehož vinou je jen to, že mluví rusky, a chce proto alespoň nějakou nezávislost na fašistické Ukrajině. A co na to Evropa? Umíte si představit, že by si některý národ v EU vydobyl svou samostatnost způsobem, jak to dělá Ukrajina? Byla snad Ukrajina dosud nesamostatná, že najednou "bojuje" o jakousi samostatnost ale pod cizím diktátem? Měla snad vládu, kterou EU neuznávala? Neměli snad Ukrajinci I svá SKUTEČNÁ národní práva? Evropská unie se prostě jen zcela vzdala svých principů a svým postojem se tak logicky stává spolupachatelem novodobé genocidy. Co můžete očekávat od politiků EU vy sami, občané EU, když tak rychle a ochotně vaši politici bourají vlastní hodnotové, tutiž především křesťanské základy?
Rusové jsou velký, kulturní a mocný národ, bez kterého by Evropa v dnešní podobě nikdy nevznikla.
RUSKO NENÍ VÁŠ NEPŘÍTEL, nepřítelem každého občana Evropy jsou hlavně absolutně nenasytní politici, kteří se za svou moc a peníze chystají zničit vše, co je všem ostatním ještě stále drahé.
Na otázku můžeme snad zabránit chystané válce s Ruském, do které tlačí politici a koupená média? Ano, můžeme!
Co mohou proti tomu udělat obyčejní lidé? Když všichni malí a slabí dělají totéž, změní to nakonec všechno! Lze to a musí změnit, neboť je to už bezpodmínečná nutnost daná pudem sebezáchovy. Bojkot a tvrdé veřejné odsouzení všech politiků, kteří i přesto dál neúnavně zvyšují napětí, kteří volají po ničím nezdůvodnitelných sankcích a vojenskému zásahu proti málem osamělému Rusku! Bojkot na všech možných úrovních, ve všech-nejbližších volbách! Nedopustit uplatnění USA neustále všem vnucovaného zla, které chtějí šířit nejen po celé Evropě, a všemi dostupnými prostředky. Bojkotujte proto i vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujte i média, která válku už programovaně podsouvají jako jediné možné řešení uměle živeného napětí !!! Nemáte totiž ani jediný důvod věřit Američanům právě na základě už skutečně dlouhé znalosti jejich skutečně odsouzeníhodné role válečných štváčů a masových vrahů nevinných lidí po celém světě !
Věřte že Rusové i Ukrajinci jsou dva moudré, převážně slovanské národy, které mírumilovné řešení spolu nakonec přes všechno vzájemné umělé štvaní najdou. Nebojte se!
Rozšiřujte tuto výzvu všemi dostupnými způsoby, a ve všech dostupných jazycích!!!!!

nehažte hovna na ventiláror

21. června 2017 v 22:04 | vymylimimozek
Nehažte hovna na ventilátor
neb zasekne se, zastaví
a všichni se tu udusíme
ježíšek nám ho nespraví.