Červenec 2017

Jarek Nohavica

28. července 2017 v 18:31 | vymylimimozek

z Dfensu

27. července 2017 v 13:09 | vymylimimozek
Hudba zněla, jako když opice prdí do plechového kbelíku. Do toho se ozývaly různé hlubokomyslné texty, které buď vznikly omylem, nebo je vyrobil nějaký automatický generátor.

Václav Dvořák

26. července 2017 v 11:16 | vymylimimozek
Co se vlastně kolem restitucí momentálně odehrává? Kolik soudních procesů je v této věci rozehráno? Ví to vůbec někdo, registruje to někdo?
Soudní procesy vedou jednotlivé řády s výmluvou, že ony jsou samostatné údy církve a že se jich vlastně žádná ujednání se státem netýkají, kromě toho, že mají nárok na majetek. A mnohé obce se samozřejmě brání u soudu. Média o tom mlčí či informují sporadicky. Na vládě určitě nikdo, ani na Ministerstvu zemědělství (lidovec Jurečka) ani na Ministerstvu kultury (lidovec Herman). Některé obce vydávají své majetky bez řečí - to jsou ty, co mají ve vedení lidovce či topáky, jiné vzdorují u soudů. Smutný pohled, jak nám rozložili stát téměř do bezvýznamnosti.

CCCP se rozpadl

22. července 2017 v 22:58 | vymylimimozek
CCCP se rozpadl
ten démon již v propadlišti
přesto se v ústech řečníků
jak zlatý tesák blyští
zato to hodné Německo
co nabralo jen síly
jak spasitele milujem
jak černého, co je bílý.

Motýl

22. července 2017 v 17:35 | vymylimimozek

Klára Samková

22. července 2017 v 13:09 | vymylimimozek

Vladimír Stwora

22. července 2017 v 0:19 | vymylimimozek
Někde jsem četl, že jedním z důvodu divokého boje proti kouření je právě snaha elit přeučit plebs z měkkých a relativně neškodných drog jako nikotin na drogy tvrdé. Jednak se na tom dá mnohem více vydělat, jednak tyto drogy jsou mnohem návykovější a z lidí dělají krásné trosky - přesně to, co elity chtějí. Ostatně o tom píše i Huxley ve svém Brave new world.

Václav Řehák

21. července 2017 v 12:30 | vymylimimozek
ze země, kde zítra znamená...

z Novinek.cz

20. července 2017 v 19:06 | vymylimimozek
Americký deník USA Today dokáže pobavit. Ve článku o novém válečném filmu Dunkerk (mimochodem velmi dobrém) si posteskl, že režisér Christopher Nolan nedal hlavní role černochům. A navíc mezi námořníky a válečnými piloty je prý málo žen. To by mohlo někoho urazit.

Emil Sádlo

20. července 2017 v 17:47 | vymylimimozek
Známý švédský investigativní novinář Janne Josefsson uvedl, že knihovna v městě Bortryka ve jménu politické korektnosti vyhazuje a pálí knihy Astrid Lindgrenové.
Josefsson v rádiu prohlásil, že ničeny jsou staré výtisky o příbězích Pipi Dlouhé punčochy. Důvodem má být to, že prý obsahují urážlivé a zastaralé slovní obraty, které mohou být vnímány jako rasistické.
Původní vydání knihy Pipi Dlouhá punčocha v Tichomoří muselo shořet, protože mj. obsahuje označení "Černošský král". Tato kniha bude nahrazena novým vydáním, kde jsou tato slova nahrazena na "Král Tichomoří".