Říjen 2017

D-fens na D-fensu

30. října 2017 v 23:54 | vymylimimozek
Mě neskutečně vytáčí, že mnozí lidé žijí dlouhodobě v podstatě na hranici chudoby nebo rovnou pod ní, zatímco se za veřejné peníze staví třeba cyklostezky, které sociální demokrati na obecních úrovních freneticky milují, jinak předražené stavby nulového dopravního významu, na kterých se prohánějí a rekreují zcela produktivní a bonitní jedinci, kteří by si za normálních okolností mohli a měli svoje sportovní vyžití bez problému financoval sami. A nechci v diskusi číst ty sračky čtenářů, kteří to budou vnímat jako mikroagresi, že je to jiný rozpočet, že se to bere z jiné kapsy, že peníze na investice do těch cyklohoven jsou investice, zatímco peníze na důchod staré Suchanové jsou mandatorní výdaje, protože je to lež a kravina a pokrytectví. Stejně tak rozhledny v údolí, hasičárny v obci bez hasičů a všechny tyhle dotační projekty, kde je mi zase u prdele, že "to platí Unie", protože Unie žádné peníze nemá, vzala je předtím nějaké jiné Suchanové třeba v Německu. Tenhle "sociální" systém je totiž ve své podstatě čistá predace, vykořisťování jak z Malýho Bobše. Kdo má zbytky sociálního cítění, ten by Českou stranu sociálně demokratickou měl honem vymazat z hlavy.

Michal Wimmer

28. října 2017 v 10:30 | vymylimimozek
Koloniální suverenita, co nám vydupal tatíček Masaryk, táta Beneš a hrdina Havel, našim politikům bohatě stačí na malé, ale naše kšefty, ze kterých se dá slušně žit i ve Švýcarsku. Dokud sluníčko svítí na solární pole, žlutá řepka se zelená a uran hřeje, je za co bojovat a proč žít.

stará japonská moudrost

27. října 2017 v 14:27 | vymylimimozek
Zrádci žijí v mukách, umírají těžce, nechávají po sobě hanbu a jejich duše umírají s nimi.

prosperita, blahobyt

22. října 2017 v 23:39 | vymylimimozek
Prosperita, blahobyt
s tím se nechte vyfotit
já chci jenom z NATO
a nejspíš zase ostrouhám.

D-FENS

22. října 2017 v 6:42 | vymylimimozek

Taras na terase

22. října 2017 v 6:33 | vymylimimozek
Když se najednou u kormidla ocitne významná politická síla, nepříliš svázaná s establishmentem a schopná změnit zákon a fungování veřejnoprávního média, to si najednou začnou doposud z řetězu utržení mediální šmejdi dávat pozor na hubu.
A jenom skutečně osobní náhled: pánové Kalousek a Farský, jejichž strany se bohužel dostaly do sněmovny s odřenými zády, omylem a díky deviantnímu pražskému voličstvu, na mě působí tak, jako na některé ženy pavouci nebo hadi. Pudově je nesnáším, a nemusel bych ani nic vědět o jejich programech a politickém směřování. Bartoš od Pirátů je zase zjevně nekompetentní, neznalý politických zákonitostí, a to, že se ocitl tam, kde nemá co pohledávat, to je opět důsledek toho, že se k volbám dostává úplně pitomá mladá generace voličů.
Vplouváme do oblasti tlakových níží, záludných mělčin a rackové nám řvou do uší a kajdí na palubu.
Pod hladinou pak číhají žraloci.

lidový

20. října 2017 v 10:53 | vymylimimozek

Cyril Höschl

17. října 2017 v 10:52
Ti, kteří uprchlíky odmítají, nejsou xenofobové.
Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v jejich postojích nezapojují. Jde o čistě rozumovou úvahu. Tzv. odmítači jsou jen víc svědomití a pečlivější než tzv. vítači.

vyčetla jsem

16. října 2017 v 11:36 | vymylimimozek
Staré hřebíky se opět zalesknou, když je omyjete teplým pivem. Železné hřebíky nezrezaví, pokud je žhavé vhodíte do studeného oleje

před volbami kandidáti

16. října 2017 v 0:47 | vymylimimozek
Před volbami kandidáti
po kdečem silně volají
po volbách čas na volání
natož chuť, vůbec nemají.