Listopad 2017

Vlastimil Vondruška

20. listopadu 2017 v 1:20 | vymylimimozek
Dnes na jednoho pokrývače připadá 15 psychologů.

Dr. Eleková

19. listopadu 2017 v 23:44 | vymylimimozek

coververze refrénu Léta

19. listopadu 2017 v 21:40 | vymylimimozek
abych tebe si na chleba koupila
máslo lahodný
abych na starý kolena loupila
máslo, máslo mý
prostě zdáš se mi najednou vzácnější
máslo vzdálený
letos musíš být tisíckrát mastnější!

Patricia

18. listopadu 2017 v 18:31 | vymylimimozek

Jaroslav Waschek

18. listopadu 2017 v 13:21 | vymylimimozek
Lidské elektro-voltaické články jsou základními jednotkami naší ekonomiky. Jejich zaměstnávání pomocí pracovní nebo zájmové činnosti je pouze kamufláží, která zakrývá podprahový odběr jejich biologického napětí. Většina pracovní činnosti (90 %), kterou monočlánky vykonávají, je z ohledu lidských životních potřeb zcela zbytečná. Jejím účelem je pouze zmást, narušit, udolat, unavit a uštvat producenty bioenergie, když se předtím trochu zmátožili.

z blogu Myšlenky o

17. listopadu 2017 v 8:58 | vymylimimozek
Znát celý příběh znamená pozorovat jej ze všech čtyř úhlů, ze čtyř vhledů.
Tím prvním je pohled oběti: ten vždy volá po odplatě.
Tím druhým je pohled pachatele: ten vždy tvrdí, že je nevinen, že mu nic jiného nezbývalo.
Tím třetím je pohled nezaujatého soudce, který zná pohledy obou stran. Ví, že každý dělá to, co dělá, z nějakých vnitřních pohnutek. Kdyby vnitřní motiv pachatele nebyl dostatečně silný a z jeho hlediska ospravedlnitelný, pak by to prostě nedělal."
Ten čtvrtý není z tohoto světa hmoty. Čte vaše myšlenky, emoce a přivádí je do fyzického světa. Zná vaše pohnutky, vidí do vašeho svědomí. Hovoří neustále k vašemu já, ale vy mu nenasloucháte. Netušíte tudíž nic o příčinách událostí, i když denně bojujete s jejich následky. Nechápete jejich smysl, nevidíte v překážkách a potížích poselství od Boha. Míjíte každou příležitost něco pochopit, naučit se, duchovně vyrůst. Stále soudíte, ačkoliv vám život dokazuje, jak vrtošivé vaše soudy jsou.
Proto si zapamatujte: Nic není náhoda, vše jste si připravili sami. Všechno se děje v pravou chvíli a na pravém místě. Proto cokoli přijímejte jako příležitost. Proste tedy, abyste pochopili význam a příčinu událostí, o sílu a pokoru, abyste překážku překonali a o lásku, abyste neublížili a zachovali si lásku v duši.

Tribun

16. listopadu 2017 v 13:29 | vymylimimozek

Laďa Větva

14. listopadu 2017 v 12:48 | vymylimimozek
Zem se da ukrast dvěma zpusobama. Je cesta mirova, když ve statě su poslušne ovce, a je cesta nasilna, když se protivnik nechce vzdat tak snadno. Mirova cesta probiha jednoduše. Obsadite pozice protivnika svojima lidma v kličovych pozicach. Třeba v centralni bance. Pak znehodnotite měnu o jakesik šalone procento, třeba kurs marky o 86%. Na vnitřnim trhu bude chvilu trvat, než si teho lidi všimnu, a vy mezitim vykupite všecko duležite. A lidi pak budu čumět jak ščur do ryny a divit se, že už jim nepatři ani ta blba voda.

Leo na Kose

14. listopadu 2017 v 12:39 | vymylimimozek
Nebyly náklady vynaložené na studium české elity zbytečně vynaloženou investicí? Prý se máme stydět za Zemana. Při všech neblahých příznacích jeho mstivé povahy nejsem ani chvíli na pochybách, kde je škodná. Co dokázala napáchat tak zvaná elita z nepochopení, neznalosti, omezenosti a zaujatosti s prvky naprosto zbytečné, a dovolím si tvrdit, zhovadilé servility!

z křišťálové boule

12. listopadu 2017 v 20:46 | vymylimimozek
Z křišťálové boule
na čele
nejlépe se věští
přátelé.