Červenec 2018

voda

31. července 2018 v 20:33 | vymylimimozek

Média:
Česku hrozí fatální nedostatek vody. Na zemi rapidně docházejí zásoby vody.
Logický dotaz čtenáře z Idnes, který zůstal nezodpovězen:
A kam se ta voda ztrácí, když prý jí pořád přibývá z tání ledovců, a zaplaví prý části pevniny?

vyzobáno

31. července 2018 v 15:09 | vymylimimozek

vypíchnuto z vyzobána

31. července 2018 v 15:07 | vymylimimozek
Na řeči mě fascinuje množství výrazů pro věci, které neexistují. Například rovnost, svoboda, demokracie…

V.Katasonov

31. července 2018 v 14:49 | vymylimimozek
Světu vládnou centrální banky. Volené vlády a politici jsou jen krytí. Legalizace lichvy a úroků a vytvoření speciální instituce, která by vytvářela tyto peníze za úroky, to je opravdová podstata buržoazních revolucí. Parlament, to není nic víc než pouhá dekorace, která přikrývá skutečnou instituci. Říkám, že centrální banka je čtvrtý druh moci. Čtvrtý v seznamu podle své důležitosti, ale je to nejhlavnější první instituce. To je opravdová vláda. Všimněte si, že ty země, jejichž centrální banky nepatří do vertikálního systému moci amerického FEDu, jsou považovány za vyhnanecké země. USA obzvlášť směle bojují proti těmto státům. Mám na mysli KLDR, kde je centrální banka skutečně nezávislá na americkém FEDu a nachází se v systému výkonné moci země. Dále je to Írán, Čína, přestože tam existují jisté otázky ohledně národní banky Číny. Nehledě na to ale čínská národní banka patří do výkonné moci země a není podřízena vedení FEDu Spojených států. Přirozeně, páni peněz se hlavně snaží kontrolovat média, školství a politiky. Jak řekl ve své době Rothschild: "Dejte mi možnost tisknout peníze a bude mi úplně jedno, kdo jaké zákony píše." To je cynismus, jenž naprosto přesně popisuje podstatu dnešního finančního systému.

Tonetja

31. července 2018 v 13:20 | vymylimimozek
ASISTOVANÁ REDUKCE


s doplatkem i bez
spolkni zapij sněz
a tak k cíli dojedem
pod lékařským dohledem

mohl oči nechat

31. července 2018 v 12:34 | vymylimimozek
Mohl oči nechat
ale nenechal
musel jinam spěchat
a tak pořád dál.

opakování nářezu

30. července 2018 v 17:45 | vymylimimozek

svobodný

30. července 2018 v 17:02 | vymylimimozek

z komentáře na p. Bavorovi

29. července 2018 v 12:45 | vymylimimozek
Když jsem se učil před dávnými lety fotografovat, tak jsem se seznámil s - dnes jak se zdá geniálním - tvrzením pana profesora Šmoka: "Když se fotografie nepovede, je možné ji prohlásit za umění".
To je ta pravá podstata dnešního umění neumělců. Drzé čelo a odvaha. A také chamtivé ruce. Problém není jen v tom, že se z veřejných peněz platí brak, ale především v tom, že hromady braku zakrývají skutečné umění, které se ztrácí. A mnozí nemají ani chuť, ani čas ho hledat a na moderní, nové, umění zanevřou. Na braku se živí tvůrci, vystavovatelé, prodejci, kritici a příživníci.
Hlavní, že tečou peníze. A z velké části to platí ten, o kterém leckterý povýšenec říká, blbej, hloupej, nekulturní a zaostalej volič. Tedy občan.

judr. Klára

28. července 2018 v 23:53 | vymylimimozek